PROFİL

Ser Mimarlık, 1999 yılında yüksek mimar Serdar Ekizer tarafından kurulmuştur.  Firma, kuruluşundan itibaren konut, kentsel planlama, ticari yapılar, kamu yapıları, eğitim ve üniversite yapıları, kültürel ve idari yapılar gibi farklı fonksiyonlu ve geniş kapsamlı birçok projeye imza atmıştır.
Ekip çalışması gücünün bilincinde olan Ser Mimarlık, projenin her aşamasında , disiplinler arası etkileşim ve  farklı fikirlerin oluşturduğu dinamizmi, tasarımı zenginleştiren en önemli etkenlerden biri olarak görmektedir.
Mesleki sorumluluğunun farkındalığıyla, her projeyi kendine özgü program,  bütçe, fiziksel ve kültürel bağlamlar çerçevesinde ele alarak nitelikli ve yenilikçi mimari çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.
Ser Mimarlık çevreye, topluma, işverene ve mesleğe olan sorumluluklarının daima bilincinde olarak, mimarlık mesleğini en ileri seviyede sürdürmenin uğraşısı içindedir. Özgün yaklaşımı, akılcı, duyarlı, yenilikçi ve estetik tasarımları ile kendi çizgisini oluşturan Ser Mimarlık, hızla değişen ve modernleşen yapı teknolojilerini yakından takip etmekte, profesyonel  ve dinamik mimari kadrosu ile sektörde istikrarlı yükselişini sürdürmektedir.
Ser Mimarlık, katıldığı yarışmalar ve gerçekleştirdiği projeler ile birçok derece ve ödül kazanmıştır. Bunların arasında;

Konya K.T.O. Karatay Üniversitesi Davetli Yarışması 1.Ödülü (2008),

Konya Koski Akvaryum ve Su Parkı Projesi Yarışması 1.Ödülü (2009)

Konya Tübitak Bilim Merkezi Projesi  2. Ödülü ( 2011)  

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Kampüsü Projelendirilmesi 2.Ödülü (2012)

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Kampüs Alanı Tasarımı-Davetli (2014)

Konya Adalet Sarayı Tasarımı Yarışması-Davetli (2002)

yer almaktadır.